O nas

Jesteśmy firmą rodzinną powstałą z konsolidacji dwóch przedsiębiorstw: Roboty Ogólnobudowlane Ślusarstwo (rok założenia 1989) i HERZ Automatyka do bram (rok założenia 1999). Stworzyliśmy markę PPHU HERZ działającą od 2003 roku wyspecjalizowaną w szeroko pojętej automatyce do bram.

Połączenie wiedzy i wykwalifikowanego rzemiosła pozwala zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę – produkujemy osprzęt najwyższej jakości. Pomagamy w doborze odpowiedniego sprzętu, oferujemy usługi profesjonalego montażu. W naszej ofercie znajduje się również serwis szlabanów, kolczatek, automatów do bram.

Produkujemy kolczatki parkingowe podziemne, nawierzchniowe, sprzężone ze szlabanami, bezwładnościowe (grawitacyjne), jednostronne i dwustronne. Kolczatki są ocynkowane, na życzenie możemy je pomalować na dowolne kolory. Istnieje możliwość wykonania kolczatki ze stali nierdzewnej.

W ofercie pojawiły się także nowe kolczatki antyterrorystyczne.

Nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością wykonania dzięki użyciu nowoczesnej technologii, która zapewnia ogromną ilość korzyści. W dostępnym asortymencie firmy znajdą Państwo: kolczatki, automatykę do bram wjazdowych, garażowych i przemysłowych, a także wyroby ze stali zwyklej i nierdzewnej słupki do kontroli dostępu, kraty, balustrady, poręcze etc.

Swoje usługi kierujemy, zarówno do klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych – instalatorów, jednostek samorządowych, wojska, policji

Zapraszamy do współpracy!

HERZ SYSTEM